Web Seo-slovnik.cz

O nás a seo slovníku

Úvod » O nás

Zajímá Vás co je to SEO-SLOVNIK.CZ. Kdo stojí v pozadí a pro koho tady jsme? Co Vám můžeme nabídnout a na čem si zakládáme? Tak to jste na této stránce správně. Čtěte dál jak to všechno začalo.

Co je SEO-SLOVNIK.CZ

Seo-slovnik.cz SEO-SLOVNIK.CZ je webový magazín o internetovém marketingu a reklamě. Krom toho pracujeme jako internetoví poradci, analytici a weboví architekti. Takže krom čtení našich článků si naše služby můžete také objednat pro Vaše internetové projekty.

 

Náš tým

Aby byla dodržena vysoká úroveň našich článků, dbáme na to, aby všichni naši redaktoři byli profesionály ve svém oboru. Články na náš web píši lidé s mnohaletými zkušenostmi s webovou analytikou, poradenstvím a podnikáním na internetu. Momentálně jsou členy našeho týmu tito lidé.

Bc. Jiří Komár
Jiří Komár Jirka se v prostředí internetu a webového poradenství pohybuje již pátým rokem. Zajímá se zejména o přívětivost webových aplikací, webdesign a optimalizaci pro fulltextové vyhledávače. Jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblastí internetového marketingu u internetových obchodů. S nimiž pracuje již 5 let ve společnosti netdevelo s.r.o. - autory známého systému internetových obchodu ShopSys.

Ve volném čase pracuje na vývoji Seo slovníku, krom toho připravuje internetový portál (obsah zatím tají). Jeho nejoblíbenější činností je sportovní rybolov.
Kompletní profil Jirky Komára

Jan Korpas
Jan Korpas Honza patří k specialistům na PPC reklamu a SEM marketing. Všechny zkušenosti má otestovány u řady předních internetových obchodů.

Ve volném čase se věnuje florbalu, jízdě na kole a v zimních měsících snowboardingu.
Kompletní profil Jana Korpase

 

Radim Vašíček
Radim VašíčekRadim se věnuje především SEO, ale nejsou mu cizí ani další možnosti propagace na Internetu. Ve světě internetového marketingu se pohybuje bezmála 5 let.

Když právě nepracuje nebo nepíše pro SEO slovník, najdeteho nejspíše na rybách, florbalu nebo s jeho přítelkyní:).
Kompletní profil Radima

 

 

 

Spolupráce s našim webem

I v této době hledáme nové odborníky, kteří by s námi spolupracovali na tvorbě tohoto webu. Podmínkou je pouze profesionální znalost některého z oborů internetového marketingu. Nabídka platí jak pro firmy tak pro jednotlivce, každý nový člen je vítán. V případě zájmu pište na info@seo-slovnik.cz

Rubriky
Rubrika Článek

Veškerý obsah je majetkem autorů, jeho další šíření bez souhlasu je zakázáno, 2008 - 2019 © www.seo-slovnik.cz - Váš internetový rádce