Já jsem byla velice ráda, když jsem mohla také asistovat na jedné charitativní akci, která pro mě byla velmi důležitá. Jsem totiž od přírody taková, že lidem moc ráda pomáhám a také pro ně opravdu hodně dělám. Proto mě potěšilo, když mě můj zaměstnavatel vyhlásil jako hlavní osobu, kdy můžu vést celý charitativní večer. Bylo to opravdu pro mě skvělé a těšila jsem se na to. A proto, aby všechno bylo dokonalé, tak jsem se také chtěla udělat nějaké reklamační a propagační předměty. Jako například kvalitní kšiltovky anebo trička či plátěné tašky. Ale tohle už je takové ohrané, protože tohle má každý.

Šňůrky jsou různé.

A řekla jsem si, že když tam bude hlavně hodně dětí, že si objednám nějaké krásné dekorativní šňůrky na krk. Myslím si, že tohle zaujme opravdu každého, protože šňůrky na krk anebo klíčenky jsou velice populární v poslední době. Dříve, někdy v devadesátých letech byly šňůrky na krk opravdu hodně populární a nosil je úplně každý. Já vím, že móda se vrací, takže v dnešní době jsou šňůrky na krk anebo různé klíčenky jsou opět v módě. Také já jsem za to ráda, protože moje děti alespoň takhle vůbec už někde neztrácí klíče. Ani nevíte, jak je to opravdu hodně náročné, když potom vaše dítě ztratí klíče a vy potom musíte hledat klíče anebo udělat jiný klíč, aby zase vaše dítě mělo co nosit na krku.

Jak jste klíče nosili vy?

Také mě překvapilo to, že když třeba někdo někde ztratil klíč, že mu ho třeba ani nikdo nevrátí. Tohle se mi stalo už dvakrát! Proto jsem ráda, že jsem na webové stránce promodarky.cz našla na opravdu kvalitní šňůrky na krk, které opravdu se dětem líbily. A na charitativní akci byly opravdu skvělou hrou, protože děti si s nimi hrály a byly rády, že mají opravdu krásné vzpomínky na charitativní akci. Šňůrka na krk Promodarky byla jistě velmi populární a na akci se moc hodila. Já sama jsem si také dvě klíčenky nechala.

Rate this post