Předčasná ejakulace, problém, který při sexu řeší velká spousta párů. Pokud tento problém řešíte i vy, nestyďte se za to. Existuje řada návodů, jak to změnit.

Trápí vás předčasná ejakulace? Vyřešte tento problém snadno a už se tím nemusíte trápit!

K předčasné ejakulaci během pohlavního styku dochází u mužů velmi často. Pokud muž dojde k vyvrcholení během pohlavního sexu dříve, než by chtěl nebo dříve než si vůbec partnerka stihne všimnout, že k sexu došlo, je to problém a mluvíme o předčasné ejakulaci. Tento pikantní a nepříjemný problém mívají hodně často mladí a nezkušení muži, kteří se sexem teprve začínají, ale i pánové, kteří zažili delší sexuální půst, svou roli může hrát i nervozita nebo stres a samozřejmě u řady mužů jde o běžný stav. Zkrátka ne každý muž má výdrž a bohužel pak dochází k předčasné ejakulaci v podstatě při každém styku. Co si s tím ale počít?

kondom a růže

Použijte krémy na oddálení

Oddálení ejakulace je možné a využívají se k tomu velmi často speciální krémy. Tyto krémy mají schopnost znecitlivět penis, muž tedy nedosáhne orgasmu tak snadno a nějakou dobu to pak trvá. To prodlouží samotný pohlavní styk a ejakulace přichází později, tedy je možné bez problému uspokojit i partnerku. Krémy se natírají přímo na penis, například během předehry. Jedna vrstva krému se může nanést několik minut před pohlavním stykem. Pak je možné nanést ještě jedno vrstvu přímo před stykem. Tyto krémy jsou neškodné a velmi účinné. Prožitek z pohlavního styku je pak mnohem intenzivnější a lepší pro oba partnery.

porovnání velikosti penisů

Masturbací k delšímu sexu

Co je rovněž účinným řešením tohoto problému, je masturbace. Muž, který masturbuje krátce před pohlavím stykem, pak mnohem déle vydrží. Masturbaci může ale provést i partnerka v rámci předehry. Je třeba si uvědomit, že čím častěji muž dosáhne orgasmu, tím lépe bude trénovaný. Takže masturbace je v tomto ohledu velmi výhodná. Mnoho párů ale zkouší i přerušovaný sexuální styk. Jakmile je muž na hranici vyvrcholení, je třeba přestat a dát si pauzu, muž tedy nevyvrcholí a po chvíli je možné v aktu pokračovat, což opět prodlouží sexuální styk a oddálí to ejakulaci.

Rate this post