Web Seo-slovnik.cz

Jan Korpas - autor webu seo-slovnik.cz

Úvod » Jan Korpas

Jan Korpas

Ahoj, mé jméno je Jan Korpas a rád bych se krátce představil.

Narodil jsem se a v současné době žiji, ve třetím největším městě republiky, v Ostravě. Ostrava se také stala mou alma mater, jelikož zde studuji magisterský program na Vysoké škole báňské v oboru Informatika a výpočetní technika. Studiem zde, jsem udal směr své dosavadní kariéře a obor IT se stal mým zaměstnáním a zároveň koníčkem.

Aktivně se věnuji webové analytice již několik let. Především se pak zaměřuji na PPC reklamu, se kterou mám bohaté zkušenosti. Ty jsem pak také zúročil v již tradiční soutěži Google Online Marketing Challenge 2010, kde jsem se se svým týmem umístil v TOP 100 z přibližně 2500 týmů z celého světa. Mimo PPC reklamu se také zajímám o SEO, uživatelskou přívětivost, analýzu statistik návštěvnosti a další disciplíny, které s tím vším úzce souvisí. Své zkušenosti jsem sbíral v IT firmě vyvíjející aplikace pro internetové obchody a nyní se je snažím uplatnit a dále zdokonalovat ve vlastním podnikání.

Když potřebuji vyčistit hlavu od práce, tak s přítelkyní podnikneme nějaký výlet nebo si jdu zasportovat. Také mě uchvátily krásné fotografie a tak se snažím proniknout do tajů fotografického umění. To bych pak rád uplatnil při mém cestování, odkud bych si přivezl nejen úžasné zážitky, ale také hezké fotky.

Na závěr Vám popřeji příjemné čtení a aby Vám články, tady na Seo slovníku, pomohly.

Rubriky
Rubrika Článek

Veškerý obsah je majetkem autorů, jeho další šíření bez souhlasu je zakázáno, 2008 - 2019 © www.seo-slovnik.cz - Váš internetový rádce