Web Seo-slovnik.cz

Seo slovník žije

Úvod » Seo slovník žije

Seo slovník žije

Trvalo to sice dlouho, ale konečně můžeme prohlásit, že seo-slovnik.cz žije. Po několika měsících příprav a tvorby jsme dnes konečně spustili náš web o marketingu, optimalizaci a prostě o všem, co potřebujete vědět pro úspěšné podnikání na internetu. Kousek níže je pár info bodů o našem webu, aby jste měli představu, o čem to tady bude.

Co je seo-slovnik.cz?

Seo slovník je něco mezi webem a blogem. Prostě je to stránka s články o internetovém marketingu, které jsou organizované do rubrik.

Proč jej číst?

Proč? Asi pro zábavu, pro informace nebo jen tak. Naše články se budou dotýkat skoro všeho na internetu. Takže si každý najde to své. Každopádně recepty na super bábovku, bulvární články nebo jiná témata zde nenajdete :-)

Co je základem Seo slovníku?

Základem celého webu je 15 hlavních rubrik. A jedna dodatková, která obsahuje jednotlivé slova v našem Seo slovníku. Každá rubrika je zaměřena na jednu z disciplín, která určuje úspěšnost webových stránek na internetu. Časem se zde objeví ještě další rubriky, které budou celý projekt posouvat ještě dál. I tak si ale myslíme, že informací zde naleznete dost a určitě se zde budete rádi vracet.

Proč se web jmenuje Seo slovník?

Jménem jsme se nechali inspirovat v zahraničí. Konkrétně u webu www.seo-dictionary.com. Ze začátku jsme chtěli vytvořit pouze jakousi databázi všech slov, které nějak souvisí s webovými stránkami a optimalizaci webu. Ale postupem času jsme od prvotního záměru upustili a vytvořili plnohodnotný web s články, diskuzí atd. 

Jak dlouho jste web tvořili?

Tvořili jsme jej poměrně dlouho. Dá se říct, že od prvotního nápadu do spuštění to byl skoro rok. Samozřejmě ne soustavné práce. Web jsme dělali ve volném čase, takže šlo spíše o takový vedlejší projekt. Celý web je postaven na home made CMS systému, jelikož jsme nějak nenašli zalíbení v open source řešeních. Ale ve výsledku jsme spokojeni, jelikož jsme si mohli vše vyladit podle sebe. Což je u mnohých CMS problém, zejména díky robustnosti.

Kdo za webem stojí?

Stojí za ním dva lidé. Zakladatelem,tvůrcem a autorem článku je Jirka Komár a jako druhý se na webu podílí Honza Korpas, který píše články. Oba dva se v oboru internetového poradenství a marketingu pohybují již několik let. Jirka se o internetový marketing začal zajímat již v roce 2005, a Honza začal s touto prací v roce 2007.

Co chcete s webem dokázat?

Web píšeme zejména proto, aby se více lidí dostalo k důležitým informacím z oblasti optimalizace webových stránek a internetového marketingu. Čím dál častěji totiž vidíme, že se do této branže pouštějí lidé, kteří o této problematice skoro nic nevědí, ale snaží se důvěřivé klienty přesvědčit o opaku. Stačí se jen podívat na nejběžnější praktiku v oblasti link buildingu v ČR, zpětné odkazy v patičce jsou fenomén a hodnocení kvality webu podle Sranku a PageRanku je druhý. Tyhle mýty, polopravdy a jiné domněnky chceme s našim webem vymýtit a přivést české marketery na správnou cestu :-)

Chcete něco vzkázat svým čtenářům?

Ano, ať se jim naše články líbí. Pokud budou mít námět nebo připomínku, ať nám napíšou nebo přispějí do diskuze. A pokud chtějí, ať se přidají k naší stránce na facebooku, kde se budou dovídat o všem jako první.

Rubriky
Rubrika Článek

Veškerý obsah je majetkem autorů, jeho další šíření bez souhlasu je zakázáno, 2008 - 2019 © www.seo-slovnik.cz - Váš internetový rádce